Дешифратор Ідентифікаційного коду фізичних та юридичних суб’єктів України. Програма визначає за кодом дату народження та стать власника.

Розмір для завантаження: 435 кБ
Розповсюдження: freeware (безкоштовне)
Мова інтерфейсу: Українська
Формат файлу: ZIP-архів (портативно)
Підтримувані ОС*: Windows: XP, Vista, 7, 8.x, 10

*Вказані тільки протестовані системи

  • На сьогоднішній день на Українському програмному ринку ID Master безпрецедентний:
  • Функція зворотного перекладу – знаючи дату народження можна отримати перші 5 цифр ВД коду
  • Мінімальний розмір програми
  • Максимально просте використання – жодних формул, кнопок та меню
  • Вичерпна довідкова система
  • Є версія для Android
  • Повна сумісність із ОС Windows XP, Vista, 7, 8.x, 10

Заява про конфіденційність та відмову від відповідальності

Автор програми позиціонує програму виключно як засіб для розширення Вашого світогляду. Автор не несе відповідальності за достовірність даних, які надає програма, а також використання цих даних. Програма це лише інструмент для нових можливостей.

Автор програми не отримує Ваших персональних даних будь-яким чином. Всі Ваші дії з програмою не зберігаються, не протоколюються і не виходять за межі Вашого ПК, якщо ви цього не спровокуєте, звичайно. Не вірите? Встановіть брандмауер та підозри зникнуть.

Автор не гарантує, що дані відповідатимуть дійсності. Справа в тому, що дані обчислюються за формулою, тут все точно. Але сам Ідентифікаційний код іноді формувався порушуючи цю формулу. Не є проблемою державних установ, т.к. вони зазвичай вимагають копію коду з мокрим друком і не звертають увагу на валідацію, але в результаті дані з тими, що видасть цю програму відрізнятимуться.

ID Master для Android

Тепер ви зможете тримати цю програму завжди з собою завдяки додатку для Android. Програми немає в Play Маркеті, тому що я не став платити за реєстрацію там заради однієї маленької безкоштовної програми. Завантажити програму можна з мого Google.Диска.

Декілька слів про розповсюдження

Програма є абсолютно безкоштовною. Ви можете користуватися нею абсолютно безкоштовно необмежений час без будь-яких функціональних обмежень, без рекламних блоків та будь-яких інших прихованих платежів. Ви також можете її розповсюджувати будь-яким доступним чином, але лише в оригінальному незміненому вигляді.

Автор буде вдячний за будь-які відгуки!

Завантажити
Завантажити з каталогу програм Freesoft.ru Завантажити з Google.Диска 0
Один із найстаріших каталогів програм. Навіть якщо сайт автора буде недоступним, тут ви його завжди зможете знайти. Завантажити з мого хмарного сховища Google.Drive

Від Youstas

Залишити відповідь