Програма для зміни зображення на екрані вітання Windows 7. На відміну від інших подібних програм, Irida не має графічного інтерфейсу. Крихітна програма вбудовує пункт у контекстне меню Провідника Windows, причому тільки для підтримуваних форматів зображень. Вам достатньо просто клікнути правою кнопкою миші на картинку в будь-якій папці та вибрати пункт у контекстному меню.

Залежно від роздільної здатності монітора, Irida самостійно змінить роздільну здатність картинки і рівень JPEG-компресії.

Розмір для завантаження: 1,1 Мб
Розповсюдження: freeware (безкоштовне)
Мови інтерфейсу: Російська
Формат файлу: інсталятор (exe)
Підтримувані ОС: Windows: 7

Додаткові функції

  • Програма комплектується файлом довідки, який можна відкрити в меню Пуск або в папці, куди ви встановили програму (за замовчуванням це C:\Program Files\Irida\info.html).
  • Якщо ви хочете повернути стандартне блакитне зображення Windows 7: Просто запустіть Irida з меню Пуск. Додаток визначить, що ви йому не передали жодної картинки та запропонує повернути стандартну.
  • Якщо з якоїсь причини в контекстному меню зображення не з’явився пункт “Встановити на екран Вітання”, можна вибрати пункт “Відкрити за допомогою” та вибрати програму Irida.
  • При встановленні нового зображення Irida запитує, світла вона або темна. Справа в тому, що у Windows 7 на екрані привітання всі написи виконані текстом білого кольору. На білому малюнку білий текст неможливо прочитати, тому Irida може додати йому більш насичену тінь. Якщо ж ви не хочете, щоб Irida щоразу запитувала, чи світла картинка, змініть ключ реєстру HKEY_CURRENT_USER\Software\Youstas\Irida та зміните (створіть) значення DontAskColor на 1.
  • За замовчуванням Irida бере центральну частину картинки і обрізає ті сторони, які перевищують розмір монітора (вертикаль або горизонталь). Якщо вам потрібно, щоб Irida завжди брала лівий верхній кут і обрізала правий або нижній – виставте значення реєстру HKEY_CURRENT_USER\Software\Youstas\Irida NotFromCenter рівним 1. Як і в попередньому випадку, повернути все назад можна замінивши це значення на 0 або видаливши його.
  •  
Завантажити
Завантажити з Freesoft.ru Завантажити версію для 32-бітних систем з Dropbox Завантажити версію для 64-бітних систем з Dropbox
Один із найстаріших каталогів програм. Навіть якщо сайт автора буде недоступним, тут ви його завжди зможете знайти. Однак будьте уважні, після реорганізації на ньому тепер незрозуміло, яка версія для 32-х бітів, а яка для 64-х, так що качайте обидві і дивіться назву файлу. Завантаження з мого хмарного сховища Dropbox Завантаження з мого хмарного сховища Dropbox

Зверніть увагу, що 32-розрядна версія не зможе вносити зміни до системних файлів 64-розрядних систем, а 64-розрядна версія програми не зможе запуститися на 32-розрядній системі, так що будьте пильні при виборі версії. Зазвичай 32-х бітні версії системи встановлюють на комп’ютери, у яких менше 4Гб оперативної пам’яті, а 64-хбітні на ті, у яких 4Гб і більше. Також важливо, що програма працює з системними папками Windows, тому запитує права Адміністратора для роботи (якщо ви не відключили це в налаштуваннях ОС). Це нормально, нічого протизаконного додаток не робить.

Від Youstas

Залишити відповідь