Wall Street Journal повідомляє, що американська порнокомпанія Naughty America збирається перейти на зйомку контенту в якості 4К. Якщо вам здається, що навіть Full HD для цього заняття достатньо, то поспішимо вас засмутити: на розвиненому в цьому напрямку американському ринку це вже не перший гравець, який пропонує таку якість.

Виконавчий директор компанії прокоментував цю ситуацію:

чим ближче ви зможете наблизитися, щоб отримати відчуття присутності, тим краще

Повідомляється, що Naughty America витратила достатньо грошей, щоб збанкрутувати, якщо цей хід не окупиться. Витрати пов’язані насамперед не стільки з камерами, здатними знімати в Ultra HD якості, скільки із закупівлею обладнання, здатного обробляти і зберігати контент такої якості.

Очікується, що 2014 принесе бум 4К в масовий сектор. Зараз роздільна здатність більшості користувацьких телевізорів і моніторів не перевищує Full HD. У той же час, вже зараз багато телефонів і планшетів володіють великою роздільною здатністю. Прихід на полиці магазинів «чіткіших» телевізорів неминучий, просто цей ринок менш динамічний, ніж телефонний.

Вже відомо, що найбільші представники відеоіндустрії, серед яких Warner Bros., Lionsgate та Sony, запускають виробництво 4К контенту та сервіси для його реалізації. Майже всі найбільші виробники телевізорів вже анонсували моделі, що підтримують якість 4К. На Ultra HD в 2014 робляться серйозні ставки, і схоже, дуже скоро ця технологія вистрілить.

Від Youstas

Залишити відповідь