На найпопулярнішому світовому соціальному сайті Reddit вчергове відмічають 1 квітня полотном Place. Це спеціальне полотно, де кожен користувач може 1 раз на 5 хвилин поставити один піксель певного кольору. Полотно доступне з 1 по 4 квітня.

Через такі обмеження практично неможливо самотужки розмістити навіть невеличкий осмислений запис. Тому користувачі об’єднується у групи і навіть виставляють чергування.

Цього року на Полотно вплинули поточні події у світі. Так, у перший день полотна у верхній половині від межі до межі пройшов прапор України, що показово, враховуючи, що користувачів з України на Reddit завжди було дуже мало. Також показову активність проявили користувачі з Німеччини, які опоясали Полотно декілька разів і тримають цей стрій усі ці дні. Франція відзначилася дуже гарними піксельними зображеннями Астерікса-Обелікса-Ідеафікса, Ейфелевої вежі і Маленьким принцем Екзюпері.

 

Окремого гумору додали канадці. Впродовж усього часу вони так і не змогли скоординуватися (а може хтось постійно «допомагав») і кленовий листок мав вигляд як символ хаосу. Врешті німці на своїй ділянці зобразили як треба це робити.

Менш національно орієнтовані користувачі малювали зображення культових персонажів з поп-культури, серед яких особливою популярністю відзначився Among Us.

Не пройшли повз цю розвагу і нігілісти. Так, логотипу Counter-Strike постійно домальовували член і кумедний писок. А на деякі місця Полотна періодично набігали представники Легіону, вірогідно з 4chan, які заливали ділянку полотна чорними пікселями. Ці люди краще кулю у рот пустять, ніж будуть малювати логотип Lego чи Star Wars. Зайняти значну частину Полотна у Легіона в цьому році не вийшло, але кріпові кровоточачі зображення все ж закріпилися.

Place вперше запустили 1 квітня 2017 року і з тих пір ця забава стала традиційною. Її популярність стала настільки великою, що у 2019 році росіяни традиційно вкрали її для свого ВКонтакті.

Від Youstas

Залишити відповідь