Насправді заголовок клікбейтний. PayPal працює в Україні вже давно, але в обмеженому режимі. 17 березня просто розширили його функції в Україні. Причому також не до максимально можливого рівня.

Що таке PayPal? PayPal це міжнародна система грошових переводів. Вона має мінімальну кількість комісій, дуже швидка і достатньо надійна. До 17 березня для клієнтів з України PayPal був обмежений фактично лише можливістю оплачувати товари, або надсилати грошові перекази. Відтепер приватні особи можуть також і отримувати гроші за товари, або отримувати грошові перекази. Тобто продавці можуть продавати товари на міжнародних майданчиках так само легко, як і всередині України, а наші заробітчани переказувати гроші без зайвих комісій.

Єдине, наразі ці зміни вплинули лише на приватних користувачів, юридичним особам ці функції все ще недоступні. Чи плануються зміни для юридичних осіб наразі невідомо – PayPal навіть поточні зміни чомусь не анонсував заздалегідь.

Так, зараз 2022 рік і важливість PayPal сильно нівелювалася криптовалютами, віртуальними міжнародними банками та іншими системами грошових переводів, яких за останній час з’явилось чимало. Але ринок США традиційно дуже консервативний. Крім того PayPal має дійсно дуже мало комісій і є зручним методом міжнародних грошових переведень. Тож в будь-якому випадку це гарна новина. Тепер ви можете продавати речі на eBay – такому собі OLX

Від Youstas

Залишити відповідь