Разом з новими iPad Apple презентувала також принципово новий Apple Pencil Pro і нову Magic Keyboard. Magic Keyboard отримала ряд функціональних кнопок для керування яскравістю iPad і мультимедіа а також змінився алюмінієвий трекпад, який отримав тактильну віддачу, подібну до трекпадів MacBook. А от новий Apple Pencil отримав не новий роз’єм для зарядки, як це робилося раніше, а багато нових і дійсно корисних функцій.

Apple Pencil Pro тепер має гіроскоп, що дозволяє йому розуміти обертання. Це радикально змінює можливості малювання асиметричними пензликами а також дозволяє по-новому працювати з деякими інструментами. Якщо раніше багато компаній використовували класичний iPad і олівець першого покоління, тому що в плані робочих можливостей він не відрізнявся від олівця другого покоління, то тепер для багатьох професіоналів з’явиться суттєвий аргумент придбати дорожчий інструмент.

Крім того Apple Pencil Pro отримав датчик стискання, завдяки чому тепер можна реалізувати ще один вид взаємодії без необхідності лізти в меню. Це сильно полегшить життя художникам, тому що раніше підтримувалося лише подвійне постукування і досить часто доводилося лазити в меню за іншими діями.

Олівець став трохи довшим через те, що отримав haptic engine, тож тепер він буде інтерактивно вібрувати у відповідь на ваші дії. Ну і в якості невеличкого бонусу, Pencil Pro нарешті отримав функцію Find My, тож загубити його стане важче.

Загалом для художників це досить відчутне і бажане оновлення, тому без сумнівів Pro-версія олівця матиме гарні продажі, попри вартість в $130 до оподаткування.

Від Youstas

Залишити відповідь