Авторитетний аналітик по Apple Мін-Чі Куо опублікував інформацію, що задній блок камер у майбутньому iPhone 14 буде дещо більший, ніж у iPhone 13. За його словами це пов’язано з використанням абсолютно нового сенсору на 48Мп.

У опублікованому твіті зазначається, що розміри блоку камер збільшаться приблизно на 5%. Так ширина блоку зросте з 35,01мм до 36,73мм, висота 36,24 до 38,21мм а виступ збільшиться з 3,6мм до 4,17мм. Також озвучена інформація, що розмір самого сенсору зображення збільшиться на 25-35%.

Очікується, що 48-мегапіксельна система камер буде прерогативою лише ‌iPhone 14 Pro‌ і Pro Max і дозволить записувати відео 8K, у порівнянні з 12-мегапіксельною камерою ‌iPhone 13 Pro‌ з можливостями запису відео 4K. Відео з високою роздільною здатністю 8K, записане на ‌iPhone 14 Pro‌, як кажуть, може буде використане для перегляду на гарнітурі Apple AR/VR, про яку давно ходять чутки.

У плані фотозйомки свої 48Мп iPhone швидше за все буде використовувати так само, як і сучасні Android-смартфони – з об’єднанням чотирьох пікселів у один і отримання 12Мп зображення, а надлишкова інформація буде використана для зниження рівня шуму і підвищення чіткості зображення.

Також очікується, що iPhone 14 позбудеться чубчика фронтальних камер і отримає замість цього дві прорізі меншої площі.

Джерело

Від Youstas

Залишити відповідь