Компанія Logitech знайшла справді корисне застосування для технології бездротової зарядки. Компанія представила Powerplay – килимок, здатний заряджати бездротову мишку.

Комплект Powerplay складається із зарядного модуля, двох ігрових поверхонь – hard і soft, кому що більше підходить, та ядра (Powercore).

Принцип роботи звичайний – під ігровою поверхнею знаходиться електромагнітна котушка. У модулі Powercore знаходиться така сама, що працює на тій самій частоті. Вона входить у резонанс із “ведучою” котушкою і з неї можна зняти електрику.

Модуль Powercore універсальний, але сумісних моделей спочатку буде лише дві – G903 (на основі G900) та G703 (на основі G403). Якщо на практиці все буде працювати добре, можна очікувати, що в майбутньому нові моделі Logitech будуть сумісні з модулем Powercore.

Logitech не повідомляє про сумісність з існуючими стандартами бездротової зарядки, на зразок Qi, ймовірно вони розробили власний пропрієтарний стандарт, що шкода, адже в такому разі від чарівного килимка не вдасться зарядити телефон.

Попри те, що ця ідея, здавалося б, лежить на поверхні, реалізувати її було не так вже й просто. Справа в тому, що для бездротової передачі електрики за допомогою індукції необхідно дотримуватись важливої ​​умови – обидві котушки повинні розташовуватися рівно одна навпроти іншої. Саме тому телефони доводиться класти на зарядний майданчик, що завдає власникам незручності. Logitech заявляє, що спромоглася вирішити цю проблему, але не повідомляє як саме. Можливо, вони просто розмістили багато котушок по всій площі, намагаючись мінімізувати площу інтактних зон.

Повідомляється, що магнітний резонанс від Powerplay не створити перешкоди для оптичного сенсора миші або іншої техніки.

До речі, Logitech заявляє, що технологія працюватиме на ПК з Windows, про підтримку macOS не повідомляється, хоча дивно, як робота килимка взагалі може залежати від ОС. Набір Powerplay надійде у продаж у США та Європі 20 серпня за ціною $100. Миші G903 і G703 надійдуть у продаж вже наприкінці червня за ціною $150 та $100 відповідно. Але замовити можна вже зараз. Про інші ринки поки що нічого не повідомляється.

Замовлення на сайті Logitech

Від Youstas

Залишити відповідь