У кінці травня 2022 року Apple випустила доволі ґрунтовне оновлення 15.5 для iOS і iPadOS. Давайте розберемося, що нового підготувала Apple.

Покращення у подкастах

Тепер додаток Apple Podcasts дозволяє гнучко налаштувати кількість випусків, що будуть завантажуватися до пам’яті пристрою, а старі випуски будуть автоматично видалятися. Це не дасть застосунку займати надто багато місця, особливо якщо у вас версія з мінімальною кількістю пам’яті.

Apple Гаманець

У гаманці Apple Wallet у розділі Cash тепер є кнопки «Запити» та «Надіслати» для управління грошима. Apple Pay у Месенджері також перейменовано на Apple Cash.

В США тепер також можна користуватися фізичною банківською карткою Apple Card рівня Titanium Card.

Дім

З’явилась полоса сили сигналу Wi-Fi для HomePod, щоб наглядно бачити, чи не втратила колонка зв’язок.

Універсальний доступ

У iOS 15.5 Універсальний доступ нарешті вийшов із статусу Beta, тепер це повноцінна функція, а не тестова, можна на одному робочому місці одночасно користуватися Маком, айфоном чи айпєдом за допомогою однієї мишки чи трекпєду.

Сторонні методи оплати

Відтепер ви можете оплачувати сервіси підписки не у App Store, а на сайті чи у відповідному додатку. Наприклад, тепер ви можете оплатити Netflix на сайті Netflix і застосунок на iOS отримає підписку.

Фотогалерея

У галерею iOS 15.5 додано розділ «Чутливі місця», фотографії з якого не будуть відображатися у Спогадах. До таких місць, наприклад, будуть віднесені концентраційні табори та меморіали голокосту.

API відтворення музики

У iOS 15.4 була видалена, але зараз повертається можливість сторонніми додатками змінювати швидкість відтворення музики.

Згадки Apple Classical

У серпні 2021 році Apple придбала сервіс з класичною музикою Primephonic і збиралася внести досвід цього застосунку напряму у iOS. Очікувалося, що сервіс інтегрують у iOS 15.5, але цього не сталося. Попри це, у коді з’явилися згадки Apple Classical, тож, швидше за все, анонс не за горами.

Безпечне спілкування у Повідомленнях

У минулому році у iOS вперше з’явилось автоматичне сканування зображень у вхідних і вихідних повідомленнях для дитячих аккаунтів. Зображення чутливого характеру, наприклад оголені тіла, автоматично замилювалися. Але ця функція працювала лише для аккаунтів, закріплених за регіоном США. Починаючи з iOS 15.5 зображення можуть автоматично скануватися у дитячих аккаунтах Австралії, Канади, Нової Зеландії та Великобританії.

Ця функція опційна, батьки можуть її вимкнути або ввімкнути, і хоча її принцип дії максимально близький, та все ж вона не пов’язана з функцією автоматичного сканування усіх фотографій у фотогалереї усіх пристроїв під назвою анти-CSAM, яку буде активовано пізніше.

Інше

У iOS 15.5 було введено понад 25 оновлень безпеки, що стосуються браузера, ядра системи, Wi-Fi, AppleAVD та ін.

Виправлено баг запуску дій розумного дому, що активуються приходом, чи виходом з дому.

Та багато інших менш дрібних змін.

Від Youstas

Залишити відповідь