Спочатку у Twitter можна було писати тільки короткі повідомлення не більше 140 символів, потім ліміт збільшили до 280 символів. Зараз Twitter хоче запровадити функцію Notes, де можна писати великі статті з форматуванням і зображеннями. Ця інформація вже офіційно підтверджена у офіційному аккаунті соцмережі у вигляді GIF, де зображено як це працює.

Наразі функція Notes активована для окремих користувачів з США, Британії, Канади та Гани, і після тестування буде активована і у всіх інших країнах.

Цікаво спостерігати, як соцмережа, яка завоювала популярність саме завдяки унікальному лаконічному формату, крок за кроком позбувається його. Twitter та його інвестори не хочуть бути агрегатором, що перенаправляє користувачів на інші сайти чи соцмережі. Для компанії вигідніше замкнути весь трафік на собі. Крім того так можна продати більше реклами. Але це прямо протилежне тому, для чого люди і використовують Twitter. Хоча є велика кількість популярних «твіттерян», які не тримають власних сайтів чи інших соціальних мереж, тож для них ця функція буде дуже корисною.

Від Youstas

Залишити відповідь