Режим польоту в телефоні непотрібний вже років 20, але міф все ще існує

Переведення телефону в режим польоту (або «в літаку») під час посадки на рейс виглядає логічним. Багато людей чули, що телефонний сигнал може заважати навігаційним системам літака, що може спричинити катастрофу. Це здебільшого міф, проте є інша причина, через яку авіакомпанії просять вас вимкнути телефон.

В 2022 році в Європі дозволили телефонні дзвінки та інтернет у авіарейсах. Вони вимагають від усіх літаків встановити “піко-базові станції” (далі – піко-БС), що по суті є маленькими базовими станціями, які дозволяють не перетинатися телефонним сигналам із системами зв’язку літака. Однак піко-БС не новинка, вони існують вже більше двох десятиліть.

Навіть без піко-БС є вкрай мало доказів того, що телефони коли-небудь заважали бортовим системам літака. Федеральне управління авіації США (FAA) в 2012 році проводило дослідження, яке виявило майже нульову кількість порушень роботи приладів літальних апаратів від використання стільникового телефона. Більшість свідчень про це виглядають анекдотично або дуже застаріли.

Справжня причина наступна: в авіакомпаніях переконані, що люди будуть безупинно теревенити по телефону під час польотів, провокуючи тих, хто поруч, до конфліктів і «повітряної люті». Ось чому регулятори продовжують забороняти телефонні дзвінки та інтернет у літаках — це просто дратує.

Повітряна лють — жорстокий гнів, спрямований на стюардес та пасажирів, спричинений стресами від повітряних подорожей, є величезною проблемою в США, і вона дедалі погіршується. FAA нарахувала понад 10 000 недобросовісних пасажирів між 2021 та 2023 роками, що приблизно на 300% більше порівняно з 2018-2020 роками. Однак це також причина міфів про «режим польоту».

Проте майте на увазі, закони вимагають від вас дотримуватись інструкцій екіпажу літака, що включно з використанням режиму польоту. Незалежно від технічного аспекту, ви можете отримати штраф або потрапити до в’язниці за порушення дисципліни.

Витоки міфу

У 1991 році Федеральна комісія з питань зв’язку США (FCC) заборонила використовувати мобільні телефони в літаках, посилаючись на створення “перешкод наземної мережі“. Колись це, вірогідно, відповідало дійсності, але в 2005 році член FCC свідчив перед Конгресом, що це вже не є проблемою через використання піко-БС.

“З розвитком технологій стільникового зв’язку з 1991 року правило [FCC], що забороняє використання стільникового телефону 800 МГц в польоті, вірогідно непотрібне для захисту бортових або наземних радіомереж”, — сказав адміністратор FAA Ніколас Сабатіні (Nicholas Sabatini) у своїх показаннях .

Але правило, що забороняє використання телефонів в літаках, зберіглося. У 2013 році в FCC з’явився новий очільник Том Вілер (Tom Wheeler), який хотів змінити такий стан речей, дозволивши телефонні дзвінки та інтернет у рейсах. Це викликало величезну суперечку, але не з технологічних причин.

“Дозвіл використання мобільних телефонів на літаках звучить як тизер нового реаліті-шоу: ” Бій у клітці на висоті 9 000 метрів”, — написав Грег Уолден (Greg Walden) у Washington Post у ті часи.

Справа виключно про повітряну лють. Однак регулятори та авіакомпанії тиснули на FCC, щоб ті зберегли правило, попри те, що телефонні дзвінки під час польоту не створюють перешкод у небі.

Через це досі діють застарілі правила. Режим польоту — це більше про загальну ввічливість, яку нам нав’язує закон, аніж питання безпеки.

Сьогодні ви можете отримати Wi-Fi майже в будь-якому рейсі за невелику доплату, що дозволяє здійснювати голосові дзвінки, користуватися Інтернетом та грати у відеоігри. Однак якщо більше літаків встановить піко-БС, ви, ймовірно, зможете робити це безкоштовно.

Реальність така, що телефони десятиліттями не втручалися в бортові або наземні системи. Фактична причина, по якій ви вмикаєте режим літака, — для ваших сусідів по транспорту.

Джерело

Від Youstas

Залишити відповідь