Неможливо перемогти суперника в дисципліні, де він сильніший за тебе. Тому Microsoft посилено намагається знайти місця, в яких Android та iOS не такі сильні. Першою ластівкою стали камери Pure View. Досвід, очікувано, не призвів до домінування на ринку, але загалом було прийнято тепло.

З легкої руки Apple трендом флагманів став сенсор відбитків пальців, але найкраще його реалізували самі Apple, і боротися в цьому сегменті стало складно. Мабуть, тому в MS вирішили піти іншим шляхом та зайнялися розробкою сканера сітківки ока.

Чутки свідчать, що сенсор матиме інфрачервоний датчик, тому він зможе працювати навіть у темряві. Але ця технологія має свої недоліки. Якщо юним дактилоскопістам потрібно холодної пори знімати рукавички і відігрівати руки, то сканер сітківки, як мінімум, вимагатиме зняття окулярів. Найімовірніше, знадобиться також пряме знаходження особи перед оком сенсора.

Загалом, поки що невідомо, чи зможе MS довести використання цієї сміливої ​​технології до зручного використання у повсякденному житті. Втішно лише, що компанія намагається знайти розвиток технологій у часи, коли начебто вже все винайдено і навіть Apple зіткнулася з кризою жанру.

Також стверджується, що новий флагман отримає підтримку док-станцій, але цим уже нікого не здивувати.

Джерело

Від Youstas

Залишити відповідь