Комісар Федеральної Комісії з Комунікацій (FCC) порушив питання про підвищення мінімальної швидкості широкосмугового доступу в Інтернет до 25 Мбіт на завантаження та 3 Мбіт на вивантаження. До цього мінімальна дозволена швидкість широкосмугового доступу становила 4 Мбіт на завантаження та 1 Мбіт на розвантаження.

Причина, через яку поріг встановлюється саме на 25 Мбіт, дуже проста. У країні дуже швидко розвиваються нові технології, і зараз очікується масове використання 4к телебачення. А для нормальної роботи 4к телебачення потрібен канал як мінімум 25 Мбіт.

На даний момент магістральні канали країни здатні без особливих труднощів забезпечити всіх користувачів мережі навіть за ще більшого підняття мінімального порога.

Проте не всі мешканці країни зможуть отримати широке місце. Якщо понад 80% населення зможуть безпроблемно отримати канал мінімум у 25 Мбіт, то майже 20% населення буде проблематично забезпечити такий канал з технічних причин. На даний момент 13,1% населення не зможуть отримати канал зв’язку в 25 Мбіт, а ще 6,3% перебуває в місцях, куди провести взагалі хоч якийсь канал зв’язку проблематично.

Але в комісії не сидять, склавши руки. «Нас ніколи не влаштовував статус-кво. Ми продовжуємо рухати межу вперед, тим більше, коли йдеться про технології» – заявили у відомстві.

У FCC прозвучали і сміливіші заяви. Так, Джессіка Розенворсел бореться за підвищення мінімального порога до 100 Мбіт: «Ми винайшли Інтернет. Ми можемо зробити великі речі, якщо ставитимемо грандіозні плани».

Нові правила припали не до смаку інтернет-провайдерам. Вони вказують на те, що кабельні та оптиковолоконні мережі легко перенесуть таке навантаження, а ось DSL підключення, яке працює за звичайними телефонними каналами, доведеться замінити. DSL-мережі, на жаль, технічно не зможуть відповідати новим американським стандартам. Наприклад, найбільші провайдери країни, AT&T та Verizon, мають по 4 та 2,6 млн DSL-користувачів відповідно. Ці мережі найближчим часом доведеться замінити, що не може потішити власників компаній.

Від Youstas

Залишити відповідь